Čeští fotbalisté v zahraničních ligách

V souboji anglických gigantů se radoval ze tří bodů Tomáš Rosický. V dalších víkendových zápasech se střelecky prosadil jen David Lafata z Austrie Vídeň, který jedinou brankou přispěl k remíze 1:1 na hřišti Mattersburgu. Jiří Štajner s Hannoverem obdržel dokonce pět gólů na hřišti Chotěbuzi. Naopak Jaroslav Drobný dokázal proti ostrostřelcům Bayernu Mnichov udržet čisté konto.

ANGLIE:

Portsmouth – Tottenham 0:1, RADEK ČERNÝ zůstal na lavičce náhradníků.

Sunderland - Aston Villa 1:1, PATRIK BERGER zůstal jen na lavičce.

Fulham - Newcastle 0:1, DAVID ROZEHNAL odehrál celý zápas.

Arsenal - Chelsea 1:0, TOMÁŠ ROSICKÝ i PETR ČECH odehráli celý zápas.

BELGIE:

FC Bruggy - Anderlecht 1:0, DANIEL ZÍTKA odchytal celé utkání, JAN POLÁK střídal čtvrt hodiny před koncem.

FC Brusel - Cercle Bruggy 1:4, PAVEL FOŘT odehrál celý zápas.

NĚMECKO:

Chotěbuz – Hannover 5:1, JIŘÍ ŠTAJNER odehrál závěrečnou půlhodinku.

Bielefeld – Stuttgart 2:0, PETR GABRIEL a RADIM KUČERA hráli v základní sestavě, Gabriel byl v 55. minutě střídán, DAVID KOBYLÍK nebyl ani na lavičce.

Hertha Berlín – Bayern Mnichov 0:0, JAROSLAV DROBNÝ odchytal celý zápas.

Karlsruhe - Hamburk 1:1, DAVID JAROLÍM byl v základní sestavě a v 78. minutě byl vystřídán.

Schalke – Norimberk 2:1, JAROMÍR BLAŽEK i TOMÁŠ GALÁSEK odehráli celý zápas.

Wolfsburg – Dortmund 4:0, JAN ŠIMŮNEK odehrál celý zápas a dostal žlutou kartu.

Werder Brémy – Leverkusen 5:2, MICHAL PAPADOPULOS nebyl ani na lavičce.

Rostock - Bochum 2:0, PAVEL DRSEK nastoupil v 84. minutě.

FRANCIE:

Monako - Lens 2:0, JAN KOLLER odehrál celý zápas.

Lyon - Nice 0:0, MILAN BAROŠ nastoupil v 64. minutě utkání.

ITÁLIE:

Catania - Udine 2:0, TOMÁŠ ZÁPOTOČNÝ ani TOMÁŠ SIVOK nebyli ani na lavičce.

Lazio - Juventus 2:3, PAVEL NEDVĚD odehrál první poločas, než ho vystřídal Tiago, ZDENĚK GRYGERA byl připravený na lavičce náhradníků.

Parma - Reggina 3:0, RADEK PETR nebyl ani na lavičce.

Sampdoria - Fiorentina 2:2, TOMÁŠ UJFALUŠI nebyl ani na lavičce.

Siena - Neapol 1:1, LUKÁŠ JAROLÍM odehrál utkání v základní sestavě a v 80. minutě byl střídán.

ŠPANĚLSKO:

Real Madrid - Osasuna 2:0, JAROSLAV PLAŠIL hrál v základní sestavě a v 73. minutě byl střídán.

SKOTSKO:

Rangers - Hearts 2:1, MICHAL POSPÍŠIL nebyl ani na lavičce.

Inverness - Celtic 3:2, JIŘÍ JAROŠÍK byl jen na lavičce.

RAKOUSKO:

Mattersburg – Austria Vídeň 1:1, DAVID LAFATA hrál v základní sestavě a ve dvanácté minutě vstřelil jediný gól svého týmu. V 88. minutě byl střídán.

Sturm Graz - Salzburk 1:1, PATRIK JEŽEK nastoupil v základní sestavě a v 54. minutě byl střídán, KAREL PITÁK byl na lavičce náhradníků a VRATISLAV LOKVENC nebyl do zápasu nominován.

Ried - Innsbruck 0:0, VÁCLAV KOLOUŠEK odehrál celý zápas.