Arsenal překvapivě zaváhal a ztratil v souboji o titul

Hráči Arsenalu, za které hrál od 77. minuty i český záložník Tomáš Rosický, doma po bezbrankové remíze se Sunderlandem ztratili důležité body v boji o titul. Manchester City pak porazil Wigan těsně 1:0 díky trefě Silvy, který prostřelil soupeřova brankáře mezi nohama, a stáhl náskok druhých "Gunners" jen na čtyři body.

V 77. minutě se dostal na trávník na Emirates Stadium český reprezentační kapitán Tomáš Rosický, ale ani on nepomohl Arsenalu k pokoření obrany Sunderlandu, který si nakonec z Londýna veze cenný bod za remízu 0:0.

Radoslav Kováč sledoval pouze z tribuny výhru svého West Hamu nad Stoke v poměru 3:0. O branky se postarali Ba, Da Costa a Hitzlsperger.

Až gólem čtyři minuty před koncem rozhodl o výhře Boltonu nad Aston Villou Klasnič, jenž uzavřel skóre utkání na 3:2 pro domácí celek.