Liberec položily individuální chyby

V sobotním krásném dni přivítaly na svém hřišti Karlovy Vary soupeře v záchranářských pracech rezervu Liberce.

O výsledku zápasu se rozhodlo již v prvním poločase. Liberečtí fotbalisté začali zápas nadějně, ve 2. minutě Beneš ve velké šanci hlavou přestřelil, a v 10. minutě nastřelil po nahrávce Krystana Beneš tyč.
Po nevyužitých šancích Slovanu se ve 21. minutě dostali do vedení domácí, když Nerad hlavou překonal gólmana Hosmana - 1:0. Jenomže snad ještě euforie ze vstřelené branky zapříčinila, že o pouhých dvacet sekund (!) později, prakticky hned po rozehrání, prošel středem obrany Suk, udělal Četveríkovi blafák, pohodlně zasunul do prázdné branky- 1:1.

Karlovy Vary se dostaly opět do jednogólového náskoku ve 32. minutě. Hosté šli do brejku, ale brankář Četverik zasáhl a navíc poslal přesně míč do útoku, kde se střelou k tyči prosadil Geňo - 2:1.
Fotbalisté liberecké rezervy si pak vzápětí vybrali další porci smůly, když Vácha, jenž nemůže kvůli kartám hrát za A-tým, napálil z trestného kopu balón znovu jen do tyče, a těsně před koncem poločasu se potvrdilo pravidlo nedáš - dostaneš a Nerad zase hlavou skóroval - 3:1.

Ve druhém poločase se nic podstatného nedělo a tak zápas skončil výsledkem z prvního poločasu.

Karlovy Vary - Liberec B 3 : 1