Vítězství přišlo po sedmi měsících

Přestože mají mladíci jablonecké rezervy jistý sestup do divize, bojují až do konce soutěže. V sobotním zápase hostili doma mužstvo Písku a po dlouhých sedmi měsících se mohli radovat z výhry.

Od začátku se hrál ppohledný fotbal, který nabízel mnoho zajímavých akcí. Hosté sice mohli jít do vedení již v první minutě, ale byli to právě domácí, kdo se jako první mohli radovat z gólu. Ve 24. minutě Just poslal balon z voleje do ohně, brankář Vršecký ho stihl jen vyrazil před sebe a Kouřil ho uklidit v pádu do sítě - 1:0. Hosté byli touto brankou zaskočeni, a tak iniciativu na hřišti drželi domácí.

Domácí nabuzeni nečekaným skórem udeřili podruhé v 56.minutě. To když jeden z hostujících hráčů přizvedl centrovaný balon k Daníčkovi, ten si ho elegantně zpracoval a propálil hradbu těl před sebou - 2:0.
Jablonečtí jako by ani nevěřili stavu ukazatele skóre. V 67. minutě předvedl sólo akci Štemberk, kterou i sám zakončil a gólman se jen po letícím míči do jeho branky stačil poohlédnout - 3:0.

Hosté stačili devatenáct minut před koncem korigovat po trestném kopu a hlavičce Pravdy na 3:1. Juniorka Jablonce si tak po dlouhých sedmi měsících připsala teprve druhé vítězství v sezoně.

Spokojen byl po delší době také kouč B-týmu Jiří Hloušek.
„Dneska jsme po dlouhé době byli oceněni za práci i bodově. Jsem rád hlavně za kluky, protože trénovat takovou dobu a nevyhrávat je dost nepříjemné. Dneska to bylo zasloužené vítězství, předvedli jsme svižný a solidní výkon," řekl po zápase pro domácí web Jiří Hloušek.

Jablonec B - Písek 3 : 1