Liberec bojuje o udržení

Již páté vítězství v řadě si připsali mladíci z Liberce. Tentokráte zavítali na hřiště Hlavice. Tímto vítězstvím si sice upevnili jablonečtí 15. nesestupovou příčku, záchranu však ještě nemají jistou.

Lépe do zápasu vstoupili domácí. Již v 9.minutě se domácí dostali do vedení. Na pravé straně zpracoval balón Mizera, postupoval sám a křížnou střelou překonal gólmana Hosmana - 1:0. Hosté se tímto rychle inkasovaným gólem nenechali rozhodil a předvedli domácím desetiminutovou gólovou smršť. Vše začal ve 14.minutě Beneš, který po rohu a Martanově střele dorazil pohotově míč do sítě a postaral se tak o vyrovnání - 1:1. O další vzrušení se postaral ve 23.minutě Zeman, který po rohu zvyšoval na 1:2. Hned o minutu později dostal na pravé straně přihrávku Říha, zatáhl po čáře, odcentroval do šestnáctky a Beneš se hlavou nemýlil - 1:3.

Definitivní pečeť vítězství rezervy Slovanu nad domácí Hlavicí přidal v 74. minutě Suk, jenž skóroval po pěkné akce a střele Dostálka - 1:4.

Hlavice - Liberec B 1 : 4