Jihlava si odváží pět branek

Příděl pěti branek si ze hřiště Frýdku-Místku odvážejí hráči Jihlavy B. Možná se na výsledku podepsalo brzké vstávání hostů, možná nekoncentrovanost a nízká střelecká produktivita.

domácí šli do vedení již ve 3. minutě, kdy po rohovém kopu byl úspěšný Literák - 1:0. Vzápětí se mohl na druhé straně prosadit Šandera, ale jeho střela prosvištěla kolem pravé tyče domácí branky. Hosté byli v této fázi hry aktivnější, Lužného ale ohrožovali pouze střelami z velké vzdálenosti. V 11. minutě měli domácí fotbalisté štěstí, že po rohu Krutého netrefil Fadrný hlavou ideálně míč. O dvě minuty později předvedli domácí trochu šťastnou, ale určitě oku lahodící akci na jeden dotek, kdy míč postupně putoval z kopaček Cesnek - H. Prokeš - Soukup až k Cabákovi a Stovky podruhé v zápase jásaly - 2:0.

Domácím vyšel také vstup do druhého poločasu. Na světelné tabuli uběhlo pouhých patnáct vteřin a bylo to již 3:0. To se na pravé straně uvolnil Soukup a po jeho centru na zadní tyč se štěstím skóroval náš nejlepší střelec Kerbr. "Chtělo to mít trpělivost. Já se už obával, že na jaře už gól snad ani nevstřelím," smál se po utkání levý záložník valcířů.
V 50. minutě našel Švrček centrem za obranu opět volného Kerbra, který krásnou křižnou střelou prokázal své kanonýrské schopnosti - 4:0. V 58. minutě domácí brankář také kapituloval. Domácí zadáci zblokovalu střelu na vlastní bránu, k odraženému míči se dostal Poláčeki, který snížil na rozdíl tří branek - 4:1. Po hodině hry opět po rohovém kopu zvýšil Literák na 5:1. V 73. minutě nechala domácí obrana zakombinovat Poláčka s Leligdonem, kdy druhý jmenovaný snížil na konečných 5:2.

Frýdek-Místek - Jihlava B 5 : 2