Udrží Brno MSFL?

V sobotním deštivém dni se na domácím hřišti představila juniorka Brna, která hostila rezervu Sigmy Olomouc. O výsledku se rozhodlo již v prvním poločase.

V hustém dešti začali lépe hosté. Již v 7.minutě se po tečované střele prosadil Vavřík a poslal hosty do vedení - 0:1. Brňané vyrovnali ve 21.minutě po faulu na Šurala, když Štouračův pokutový kop nejprve Blaha vyrazil, ale na následnou dorážku už byl krátký - 1:1. O dvě minuty později, ve 23.minutě, šla opět Sigma do vedení. Po Pospíšilově rohu a Doležalově přesné hlavičce - 1:2. Utkání se lámalo v závěru první půle. Vyrovnávající branku Šurala po rohovém kopu rozhodčí neuznal po údajném faulu na brankáře a do nekoncentrované zbrojovácké obrany vnikl hned z protiútoku Doležal, který vstřelil třetí olomoucký gól - 1:3.

Ve druhém poločase měli územní převahu domácí fotbalisté, ale do gólového zakončení se jim nepodařilo dostat. Brněnská juniorka získala z posledních tří kol jediný bod, čímž se opět přiblížila nebezpečnému sestupovému pásmu.

Sestava Brno B: Hladký - Kaňa (46. Kršák), Foukal, P. Buchta, Košulič - Borák (67. Jukl), Fall, Maroši (84. Sus), Michna - Šural, Štourač.

Sestava Sigma B: Blaha - Vavřík, Ulma, Hajčík, Vepřek - Nekuda (83. Štětina), Pospíšil (88. Chlebek), Nuc, Rolinc, Tomeček (70. Nešický) - Doležal.

Zbrojovka Brno B - Sigma Olomouc B 1 : 3