Prvoligová Boleslav si zahrála ČFL

Po dvou venkovních prohrách v Písku a Letohradu si mladoboleslavská juniorka připsala první body za očekávanou domácí výhru, neboť sestavu tvořili převážně hráči z prvoligového kádru. Střelecky se však prosadili až ve druhém poločase.

Přestože Boleslavští měli po celé utkání herní převahu, Kuničtí téměř hodinu drželi bezgólový stav. V první šanci v 9. minutě po Štohanzlově centru mířil Ščuk vedle. Za Kunice kontroval ve 13. minutě nepřesnou hlavičkou Engelmann po centru Nečase. V 16. minutě tvrdě vypálil Štohanzl a brankář Šilhavý se štěstím vyboxoval míč mimo branku. Ve 20. minutě chybu v kunické obraně využil Řezníček, ale sólo nedovedl do úspěšného konce, neboť nastřelil vybíhajícího brankáře. Po Procházkově dlouhém odkopu se do výhodné pozice dostal Zahustel, nastřelil však gólmana. O pár minut později zdařilou kombinaci Procházky s Kostakisem završil nepřesnou střelou Zahustel. Do šaten se tak šlo za bezbrankového stavu.

Ve druhém poločase Boleslavští konečně zúročili převahu. V 56.minutě Štohanzl přihrál Zahustelovi a ten skóroval - 1:0. O pět minut později z ojedinělé akce Kunice získaly roh a po jeho rozehrání Hyský mířil vedle Šedovy branky. A to bylo na dlouhou dobu vše. Až v 84. minutě Řezníčkovu střelu Šilhavý vyrazil jen ke Štohanzlovi a ten úspěšnou dorážkou přidal toužebně očekávaný druhý gól - 2:0.

Sestava FK Mladá Boleslav"B": Šeda - Tvaroha (87. Zbrožek), Dimitrovski, Procházka, Kalina - Zahustel (84. Synek), Ščuk, Kostakis (78. Dudka), Štohanzl - Řezníček, Táborský.

Sestava Kunice: Šilhavý - Kopta, Hyský, Havlíček, Veselý - Kočí, Kordiak, Nečas (46. Brabec), Engelmann (80. Dvořák) - Marek, Tafat (46.Rejhon).

Mladá Boleslav B - Kunice 2 : 0