Lídr ČFL Bohemians Praha vyhrál pošesté za sebou

Ani v šestém zápase ČFL za sebou Bohemians Praha nezaváhali a 13. kole zdolali nováčka z Ovčár 4:2. Dvakrát se trefil vždy z penalt Zoubek, po jednom gólu vítězů přidali Nigerijec Ibe a Macháček, za hosty korigovali Šimek a Walter.

Ten byl později spolu se svým týmovým kolegou Maršnerem vyloučen, zatímco v dresu domácích viděl červenou kartu již v prvním poločase Birhanzl. Pražané tak dvakrát skórovali v početním oslabení.

Tým trenéra Luboše Urbana může sice ještě v čele tabulky předstihnout v neděli Varnsdorf, ale musel by vyhrát čtyřbrankovým rozdílem na hřišti Karlových Varů-Dvorů, tedy týmu s nejlepší domácí bilancí.

Druhý Cheb zdolal 1:0 Náchod-Deštné zásluhou Schveinerovy trefy dvacet minut před koncem. Duel Krč - Kolín skončil remízou 2:2, když domácí vyrovnali až v páté minutě nastaveného času zásluhou Vojtíška.

Hattrickem se blýskl mladoboleslavský Adrian Vizingr a rezerva ligového vicemistra vyhrála na hřišti posledního béčka Hradce Králové 4:0. Čtvrtý gól vítězů připojil Murárik. Mladá Boleslav B tak dnes získala o bod víc než v předešlých šesti zápasech dohromady, kdy uhrála jen dvě remízy.