Tahák Brazílie - Argentina rozhodla až Neymarova penalta

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Prvním vítězem jihoamerického "Superclássica" se stala Brazílie, která před domácím publikem udolala v přípravném duelu v Goianii Argentinu 2:1.

Argentinci vedli po dvaceti minutách, když se prosadil Juan Manuel Martinez, jenž působí v brazilské lize v dresu Corinthians. Z vedení se však radovali pouhých šest minut, než se postaral o vyrovnání svěřenec Mano Menezese a Martinezův klubový spoluhráč Paulinho, jenž vytěžil ze spolupráce s největší hvězdou týmu ze Santosu.

O výhře "Kanárků" rozhodl ve třetí minutě nastaveného času kanonýr Neymar, jenž proměnil pokutový kop. Odvetné utkání se hraje v argentinské Resistencii již 3. října.

Přátelský zápas:

Brazílie - Argentina 2:1 (1:1)
Branky: 26. Paulinho, 94. Neymar (pen) - 20. Martinez. ŽK: Paulinho, Neymar - Desábato.

Brazílie: Jefferson - Fábio Santos, Lucas, Réver, Dedé - Jádson, Paulinho, Ralf, Lucas Moura - Luís Fabiano, Neymar. Trenér: Menezes.

Argentina: Ustari - Domínguez, Desábato, Rodríguez, López - Peruzzi, M. Rodríguez, Brana, Guinazú - Barcos, Martinez. Trenér: Sabella.