Lyon už měl Real na lopatkách, ale dvougólové vedení neudržel

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] V letní přípravě zatím Lyon nepřesvědčil. Minimálně tedy výsledkově. S polským Štětínem hrál bez branek, s New Yorkem Red Bulls bral remízu 2:2 a těsně porazil pouze korejský celek Jeonbuk Motors. Real, který před pár dny roznesl Bournemouthem z nižší anglické soutěže, byl tedy suverénně největší výzvou právě probíhajícího období.

První muž Realu si je jistý: Ronaldo dohraje kariéru u nás

Přední francouzský tým si po šedesáti minutách hry vypracoval dvougólové vedení, o které se postarali Clément Grenier a Lisandro López. Tým Carla Ancelottiho si svoje údery nechal až do závěru utkání, kdy nejprve snížil z penalty Morata a o pár minut později se podařilo vyrovnat Casemirovi.

Po madridském velkoklubu ještě čeká francouzský celek dvojzápas se švýcarským Grasshopperem Curych. "Bílý balet" si zahraje v sobotu 27. července proti Paris Saint-Germain a v úvodu srpna vyzve Los Angeles Galaxy.

Přípravný zápas:

Olympique Lyon - Real Madrid 2:2 (1:0)
Góly: 20. Clément Grenier 62. Lisandro López - 78. Morata (z pen.), 85. Casemiro.