Tragická série Třince pokračuje, doma prohrál i potřetí

Nováček druhé ligy Třinec v 6. kole podlehl 0:1 Vlašimi a na svém hřišti nebodoval ani ve třetím utkání v sezoně. Další nový tým soutěže Vltavín prohrál brankou v nastavení v Pardubicích 0:1 a neuspěl ani ve třetím duelu na hřišti soupeře.

Vlašim poslal v Třinci do vedení ve 36. minutě útočník Jícha, který zakončil rychlý brejk. Domácí odpovědět nedokázali, naopak Vlašim měla další šance, ale Jeřábek a Jícha je neproměnili. Hosté vyhráli po předchozích dvou porážkách bez gólu.

Pražský Vltavín v Pardubicích dlouho držel nerozhodný výsledek, ale domácí z velkého tlaku přece jen dali vítězný gól. Zařídil ho až ve třetí minutě nastaveného času útočník Rešetár střelou na zadní tyč. Hosté se vedle venkovních bodů napotřetí nedočkali ani premiérové branky.

6. kolo druhé ligy:

Pardubice - Loko Vltavín 1:0 (0:0)

Branka: 90.+3 Rešetár. Rozhodčí: Marek - Vaňkát, Plesar. ŽK: Pospíšil - Pečeňa, Krimlák. Diváci: 762.

Pardubice: Frydrych - Přibyl, Tischler, Vencl, Norek - Pospíšil (77. Dostálek), Kudrna (68. Řezníček), Jeřábek, Hundák - Hodas (62. Fusek), Rešetár. Trenér: Krejčí.
Vltavín: Čaba - Zelenka, Bureš, Krimlák, Hájek - Očovan, Pečeňa, Valášek (79. Valíček), Předota, Škorvánek (88. Kozák) - Klán (60. Láncz). Trenér: Knížek.

Třinec - Vlašim 0:1 (0:1)

Branka: 36. Jícha. Rozhodčí: Houdek - Mokrusch, Černý. ŽK: Čelůstka - Starý, Janda, Petrů, Sus, Vebr, Jícha. Diváci: 678.

Třinec: Bruk - Lisický, Cigánek, Čelůstka, Joukl - Malíř, Motyčka (68. Hupka), Wojnar (46. Málek), Ceplák - Čtvrtníček (46. Juřena) - Gulajev. Trenér: Hajný.
Vlašim: Holý - Sus, Petrů, Kryštůfek, Starý (66. Tomášek) - Janda, Křeček, Vebr, Putz, Kocourek (60. Jeřábek) - Jícha. Trenér: Horňák.