Silva: Něco podobného se v nadcházejících 100 letech nebude opakovat

Potupná porážka Brazílie v semifinále světového šampionátu s Německem 1:7? Něco takového tu nebude nejméně dalších sto let! Myslí si to alespoň kapitán domácího výběru Thiago Silva, jenž drtivou prohru sledoval kvůli kartám jen z tribuny.

Máte rádi Fotbal? Fortuna rozdává během MS 1 000 000 Kč, pro nováčky 200 Kč na ruku.

Podle něj bylo šest minut, během nichž dostali „Selecao“ čtyři góly, tím nejhorším, co kdy viděl. Německo totiž do brazilské sítě sázelo jeden gól za druhým a stadionem se chvílemi nesl i pláč šokovaných fanoušků.

„Nebyl jsem na trávníku, ale jsem součástí týmu, jsem jeho kapitán,“ řekl před blížícím se bojem o třetí místo proti Nizozemsku obránce francouzského Paris St. Germain. „Něco takového se v nadcházejících 100 letech už nebude opakovat. Bylo to šest minut temnoty s tragickým koncem pro nás,“ dodal Silva.

Proti „Oranjes“ si budou chtít domácí hráči udobřit publikum a dát zapomenout na tragický výsledek. „Stále máme velkou motivaci. Musíme otočit list, život jde dál. Na posledním MS jsme s Nizozemci prohráli, nechci, aby se to opakovalo i nyní,“ řekl bývalý hráč AC Milán.

Luiz brečel, César nevěděl, co říci a Scolari označil viníka...