Vavruška při teplické premiéře jen počítal góly. Bylo jich 17...

Bývalý kouč Příbrami, Opavy či Liberece David Vavruška zažil na teplické lavičce povedenou premiéru.

Přijedou i Horváth a Štajner

Jeho nové mužstvo si totiž v prvním duelu letní přípravy poradilo se Sokolem Radčice poměrem 17:0.

V utkání, které se odehrálo v rámci tradičního projektu Kopeme za fotbal, se zapsal mezi střelce také Ivo Polanský, jehož tým ze Stínadel momentálně testuje.

Nevíce byl vidět autor čtyř branek Roman Potočný, s tím, že hattrickem se pokusil přesvědčit Vavrušku o své důležitosti Ulrich Kapolongo. Síť následně rozvlnili i Baázs, Ljevakovič, Hora, Bratanovič či Chukwuma.

Příště bude teplický celek v akci již v sobotu. Soupeřem mu bude druholigový Varnsdorf a to už tak snadné nebude.

Přípravný zápas:

Teplice - Sokol Radčice 17:0 (7:0)
Branky Teplic: 35., 38., 39 a 48. Potočný, 3. 10., 27. Kapolongo, 46. a 58. Balázs, 13. Ljevakovič, 21. Mozol, 22. Chukwuma, 23. Hora, 33. Řehák vlastní, 57. Bratanovič, 59. Polanský, 59. Urma.

Sestava Teplic:
1. poločas: Lipš - Vondrášek, Hošek, Matula, Krob - Hora, Ljevakovič, Mozol, Jindráček - Chukwuma, Kapolongo.
2. poločas: Lipš - Dramé, Lüftner, Jablonský, Urma - Polanský, Breite, Richter, Balázs - Bratanovič, Potočný.

Zaregistrujte se v sázkové kanceláři winmasters a získejte vstupní bonus 500 Kč!