Guardiola se vrátil do Mnichova pro porážku. Co Blues a Reds?

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Pokud jde o právě probíhající letní přípravy slavných evropských značek, Olympique Marseille se rozešel smírně s Ajaxem Amsterdam (2:2). A jak si vedli například čtyři přední zástupci Premier League?

68 tisíc diváků v Allianz Areně přihlíželo atraktivnímu magnetu mezi Bayernem Mnichov a Manchesterem City, což znamenalo, že se na známou půdu vrátil španělský odborník Josep Guardiola.

Domácí Carlo Ancelotti hrál systémem 4-3-3, Josep Guardiola kontroval stylem 4-2-3-1. Bavorský gigant měl v bráně Ulreicha a v základu byli Green, Benko, Feldhahn, Martinez či Bernat.

A jména z jedenáctky Citizens? Například hrot Iheanacho a dále Zinchenko, Barker, Adarabiyol, Maffeo, Angelino či Caballero.

Jediná branka duelu padla v 76. minutě a postaral se o ni dvacetiletý záložník Erdal Öztürk, jenž bojuje o šanci v prvním týmu úřadujícího bundesligového šampiona. Ten se v nejbližší době utká také s Landshutem, AC Milán, Interem Milán či Realem Madrid.

V dalším zajímavém klání si poradila Chelsea s celkem RZ Pellets WAC, kterému nadělila tři branky. O ty se postarali Traore, Lofts-Cheek a Chalobah, jenž uzavřel skóre v devadesáté minutě.

Vítězně se představil také Liverpool, který přehrál Huddersfield Town poměrem 2:0. Německého manažera Kloppa potěšili svými zásahy Grujič a Moreno.

West Ham United už ovšem nepřesvědčil a jen potvrdil, že mu zatím letní příprava vůbec nevychází. Svěřenci chorvatského kouče Slavena Biliče narazili na Rubin Kazaň a účastník ruské Premier League je po gólových příspěvcích Devič, Lestienneho a Karadenize vypráskal 3:0.