Frýdek: Pískání fanoušků zamrzí, ale hraje se na 3 body. Za dva dny si nikdo nevzpomene, jak jsme hráli

Frýdek: Pískání fanoušků zamrzí, ale hraje se na 3 body. Za dva dny si nikdo nevzpomene, jak jsme hráli

Pražská Sparta si koledovala o pořádný průser. On to ve finále také průser byl, neboť bezzubý výkon směřoval k bezbrankové remíze, nebýt sporné penalty v samotném závěru. Kapitán letenského celku Martin Frýdek byla nakonec za tři body spokojený a připomínal, že za pár dní si už nikdo nevzpomene, že jeho tým hrál otřesně.

Celá Letná po závěrečném hvizdu skandovala „Ščasný ven“. Optimismus po zimní přípravě vyprchal rychleji, než se původně čekalo. Nespokojení fanoušci byli rozladěni výkony Sparty, která se prakticky ve druhém poločase k ničemu nedostala. Až početní výhoda v závěru a penalta odpískaná po přezkoumání u videa obstarala letenskému celku tři body.

„Mrzí nás, že fanoušci pískají, ale hraje se to hlavně kvůli třem bodům. Za dva dny už nikdo nebude vědět, že jsme hráli špatně,“ prohlásil čerstvý kapitán Martin Frýdek, kterého zřejmě za tento výrok do nebes vynášet nebudou. Herní krize Sparty pokračuje a s podobnými výsledky se může obávat o výsledky.

Ligovou premiéru si odbyl talentovaný obránce a odchovanec pražské Sparty Dominik Plechatý. „Byl jsem asi trochu nervóznější, ale šel jsem do toho s tím, že si to jdu užít. Jsou to pro mě obrovské zkušenosti a jsem za to rád. Vůbec jsem nečekal, že bych mohl takhle nastoupit v základu, ale povedla se mi příprava a pan Rosický a pan Ščasný řekli, že se mnou počítají. Byl jsem překvapený, ale hrozně rád za tuhle šanci,“ prohlásil pro klubovou televizi chvíli po závěrečném hvizdu.