Semafor F:NL. Vyškovský last-minute obrat, divočina Dukly, alarm v Opavě

Pozornost byla v českém fotbale o víkendu upřena hlavně na derby pražských S a souboj Baníku s Plzní. Nicméně i v druhé lize se odehrála spousta zajímavých momentů. Tři z nich přináší Semafor FORTUNA: NÁRODNÍ LIGY.

Oranžová – divočina Dukly

Což o to, zápasy Dukly baví a přicházejí i tolik potřebné body. Pokud to ale Dukla s útokem na barážové příčky myslí vážně, musí se trochu uklidnit.

Její poslední tři zápasy byly totiž pořádně divoké. Zatímco minulý týden prohrála doma s Příbramí po individuální katastrofě Jakuba Uhlíře, zápas před tím nabídl pořádně drama.

Dukla vedla ve Varnsdorfu už 3:0, nicméně hotovo nebylo. Domácí se nakonec zmohli na velký návrat a v nastavení vstřelili dvě branky. Dukla tak z utkání udělala zbytečně drama, zápas měla v pohodě dohrát.

To ale jako varovný signál nestačilo. A situace se opakovala tento víkend. Stejné vedení v poločase, tentokrát na hřišti silné Vlašimi. Pak ale tři góly Vlašimi během deseti minut a bylo srovnáno. Naštěstí pro trenéra Petra Radu vystřelil tři body Štěpán Šeberle. Takhle to ale dál nepůjde.