Semafor F:NL: Příbram se pozvolna potápí, Jihlavě svítí vykřičník. Pochvala pro Chrudim

Před posledním kolem FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY před reprezentační přestávkou bylo mnoho týmů pod tlakem. Vícero z nich náročnou situaci zvládlo, některé naopak zahučely do ještě větší krize.

Zelená – pochvala pro Chrudim

Vyzdvihnout by si zasloužila třeba Vlašim nebo Zbrojovka Brno, nicméně musíme dát prostor Chrudimi. Zejména proto, z jakého marastu se dostala.

Jednu dobu byla poslední, nedávala góly a inkasovala jeden za druhým. Tehdy to vypadalo bledě, vše se ale zlomilo v klíčovém utkání proti Prostějovu. Ten na tom také není dobře, a proto bylo důležité, že Chrudim vyhrála. A jak! Triumfem 6:2 naznačila, že přijde zlepšení.

A také se tak stalo. V Jihlavě vstřelila tři branky a odvezla si bod, o víkendu v domácím prostředí překvapila silný Vyškov.

Parta trenéra Kronďáka sice prohrávala, ale dvěma góly během čtyř minut soupeře dokonale uzemnila a sebrala všechny tři body. Rázem je tak desátá a dýchá se jí výrazně lépe.