Dubnica nestačila na Olomouc

Sigma Olomouc nastoupila dnes k druhému zápasu Tipsport ligy proti Dubnici. Trenér Psotka poslal do zápasu "tu silnější" sestavu. a stejně jako dopoledne převzala Sigma otěže i v tomto zápase a po zásluze zvítězila na Dubnicí.

Sigma byla od začátku opět lepším týmem. diváci si však na první gól museli počkat až do 34.minuty. To se po rohovém kopu prosadil hlavou Murin. O čtyři minuty později využil zkušeně chyby brankáře soupeře Ordoš a Sigma vedla již o dvě branky. Za další dvě minuty se důrazem v souboji z přihrávky Ordoše trefil Bajer. Olomoučtí se tak během šesti minut dostali do tříbrankového vedení. Tři minuty před přestávkou chybovali Hanáci a Dubnica trestala gólem. Po přestávce se za sílícího deště čekalo na góly ještě déle. V 86. minutě napálil odražený míč do šibenice Janotka. A dvě minuty před koncem stanovili Slováci z přímého kopu na konečných 2:4.

„Do tohoto zápasu jsme poslali silnější sestavu. Ta sice byla mladá, ale tým soupeře byl ještě mladší, takže se naše zkušenosti prosadily. Bylo to dobré utkání,“ zhodnotil druhé utkání na domácím webu trenér SK Sigma Zdeněk Psotka. Ten nechal o víkendu odpočívat rekonvalescenty Škerleho, Dreksu, Štětinu, Kučeru i nemocného Hubníka.

Branky: 42. Vavrík, 88. Lupták – 34. Murin, 38. Ordoš, 40. Bajer, 86. Janotka.

Dubnica – SK Sigma Olomouc 2:4 (1:3)