Bayer přišel trestuhodně o jasnou výhru

Hráči Bayeru Leverkusen vedli v Brémách 2:0, ale během posledních deseti minut dvakrát inkasovali a duel skončil remízou 2:2, v tabulce ztrácí druhý Leverkusen na Dortmund 12 bodů. Bodové ztrátě nezabránil ani český reprezentační obránce Michal Kadlec, jenž odehrál celé utkání.

Nejbližší pronásledovatel Borussie Dortmund v německé Bundeslize v neděli překvapivě zaváhal na půdě zachraňujícího se Werderu Brémy. Aktálně druhý celek soutěže vedl ještě deset minut před koncem 2:0, ale po vlastní brance Kiesslinga z 82. minuty a gólu Prodla z nastaveného času přišel o jasnou výhru. V sestavě Leverkusenu odehrál celé utkání obránce Michal Kadlec.

V dalším zápase nestačil Eintracht Frankfurt nestačil na domácí půdě na VfB Stuttgart a podlehl mu 0:2. Utkání se ale pro domácí nevyvíjelo vůbec zle. Již po 15 minutách viděl červenou hostující Delpierre, ale Stuttgart dokázal i o deseti po změně stran v rozmezí čtyř minut dát dvě branky. Český útočník Martin Fenin začal utkání pouze na lavičce. Do hry naskočil ve 46. minutě, ale brankově se neprosadil.

Německá bundesliga, 24. kolo:
Eintracht Frankfurt - VfB Stuttgart 0:2 (0:0)
Branky: 64. Harnik, 68. Hajnal. ČK: 15. Delpierre (S).

Werder Brémy - Bayer Leverkusen 2:2 (0:1)
Branky: 82. vlastní Kiessling, 90. Prodl - 42. Derdiyök, 67. Rolfes. ČK: 87. Vidal (L).