United podlehli Juventusu, ale nikomu to nevadilo

Anglický zadák Gary Neville se úterý emocionálně rozloučil s trávníkem na stadionu Old Trafford, když s týmem Manchesteru United z roku 1992 sehrál přátelské utkání proti Juventusu Turín. Radost ze shledání s bývalými spoluhráči mu nezkazila ani prohra 1:2, informují oficiální stránky klubu.

Za Manchester nastoupili David Beckham, Ryan Giggs, Nicky Butt nebo Paul Scholes a také Garyho mladší bratr Phil, který v současné době ještě hájí barvy Evertonu. Proti týmu United se postavili hráči Juventusu vedení Alessandrem del Pierem.

První půle patřila Manchesteru, který poslal do vedení Wayne Rooney, ještě před přestávkou ale srovnal Pepe a nakonec strhl vítězství na stranu hostů ve druhé půli Giandonato.

Bývalý kapitán Manchesteru United Gary Neville se ve svých 36 letech rozloučil s kariérou, ve které odehrál ta svůj klub 600 utkání, vyhrál osmkrát Premier Laegue, třikrát FA Cup a jednou také evropskou Ligu mistrů. Reprezentaci Albionu reprezentoval v 85 zápasech.