Pátek třináctého, rozbité zrcadlo, černé kočka? Ne, Mick Jagger z Rolling Stones!

Pátek třináctého, rozbité zrcadlo, černé kočka? Ne, Mick Jagger z Rolling Stones!

Někomu nosí smůlu rozbité zrcadlo, černá kočka nebo pátek třináctého, v Brazílii pak i Mick Jagger. Jeho poslední obětí se stala Itálie, kterou zpěvák slavné kapely Rolling Stones podpořil na koncertě v Římě a Azzurri posléze nestačili na Uruguay a vypadli už v základní skupině.

Máte rádi Fotbal? Fortuna rozdává během MS 1 000 000 Kč, pro nováčky 200 Kč na ruku.

Brazilští fanoušci si Jaggerových "polibků smrti" začali všímat na šampionátu před čtyřmi lety, kdy zpěvák se synem navštívil čtvrtfinále s Nizozemskem, které Jihoameričané prohráli. Ještě před tím fandil s Billem Clintonem americkému výběru při prohře s Ghanou a byl také u debaklu Anglie 1:4 s Německem.

Na probíhajícím mistrovství v Brazílii už má Jagger hned několik zářezů. V květnu označil Portugalce za favority celého šampionátu, jenže tým kolem Cristiana Ronalda je zatím bez vítězství a vážně mu hrozí, že skončí už ve skupině. Smůlu zpěvák přinesl i Anglii před klíčovým zápasem s Uruguayí, které jeho rodná země prohrála 1:2 a vypadla.

Není proto divu, že po úterní prohře Itálie s Uruguayí zasypali brazilští fanoušci sociální sítě jasným požadavkem - aby Jagger příště fandil jejich úhlavnímu rivalovi Argentině.

Italové cítí křivdu: směšné vyloučení, sudí diktoval zápas


TOP 5: Jak může hrdý Albion vyhrát Mistrovství světa 2018?


Adidas představuje oficiální míč striktně pro finále šampionátu