Vlci opět nevyhráli, Dortmund si neporadil s Hoffenheimem

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Třetí zápas v řadě bez vítězství mají na svém kontě hráči bundesligového Wolfsburgu. Vlci doma sice vedli nad Hannoverem již po první půli 2:0, ale nakonec brali bod za remízu 2:2. Nakonec se jim tak může ještě stát, že přijdou i o druhé místo. První příčku již má totiž od minulého víkendu jistou Bayern Mnichov, který prohrál v Leverkusenu 0:2.

Wolfsburg šel do vedení po čtyřiadvaceti minutách hry, kdy De Bruyne přesně nacentroval na Dosta, jenž prolomil střelecké trápení a trefil se poprvé od 1. března. Byla to jeho 14 branka v sezoně. V závěru poločasu přidal druhý gól Perišič a zdálo se, že je jasno.

Po změně stran se ale Hannover probudil a začal být velmi nepříjemný. Důležitý byl především kontaktní gól, kterého se hosté dočkali záhy po změně stran. Prosadil se střídající Briand a o jedenáct minut později se trefil i Sané, jenž nadchl nůžkami.

Tři body vybojoval Werder Brémy s obráncem Theodorem Gebre Selassiem. Český reprezentant se dokonce dostal do jedné šance, ale jeho pokus gólman Trapp zneškodnil. Na střelu Selkeho ze 66. minuty už ale byl krátký. Frankfurt gól nedal a počtvrté v řadě tak vyšel střelecky naprázdno.

Německá liga - 31. kolo:

Augsburg - Kolín nad Rýnem 0:0
Brémy - Eintracht Frankfurt 1:0 (66. Selke)
Freiburg - Paderborn 1:2 (40. Petersen - 70. a 80. Rupp)
Hoffenheim - Dortmund 1:1 (33. Volland - 35. Hummels)
Schalke - Stuttgart 3:2 (9. a 78. Huntelaar, 89. vlastní Klein - 22. Harnik, 51. Kostič)
Wolfsburg - Hannover 2:2 (24. Dost, 45. Perišič - 47. Briand, 58. Sané)
Leverkusen - Bayern Mnichov 2:0 (55. Calhanoglu, 81. Brandt)

Sázková kancelář winmasters nabízí nejvyšší kurzy na favority!