Tři současní hráči Liverpoolu, kteří vyhráli nejvíce trofejí

Jedním z nejlepších fotbalových týmů současné fotbalové Evropy je bezpochyby anglický Liverpool. Tewn vévodí i tabulce tamní Premier League a míří tak za svým prvním titulem v novodobé historii této soutěže. Pro mnohé může být překvapením, kteří hráči ze současné soupisky klubu získali doposud nejvíce trofejí. My jsme si pro vás připravili tři hráče Reds, kteří získali trofejí úplně nejvíc.

2. James Milner - 9 trofejí

Stejný počet jako Oxlade Chamberlain získal během své dlouhé a bohaté kariéry i James Milner. Čtyřiatřicetiletý veterán získal svou první velkou trofej v roce 2006, když s Newcastlem United opanoval, nyní už zaniklý, pohár Intertoto UEFA. Na další trofej si musel Milner počkat až do Manchesteru City, kam přestoupil v roce 2010. Tam vyhrál dvakrát Premier League, jednou FA Cup, jednou anglický ligový pohár a jednou FA Community Shield. S Liverpoolem pak vyhrál, stejně jako Oxlade-Chamberlein, Ligu mistrů, Superpohár UEFA a mistrovství světa klubů.