Skončí v lize další legenda? Baník oznámil netradiční tiskovou konferenci

Skončí v lize další legenda? Baník oznámil netradiční tiskovou konferenci

Vedení Baníku Ostrava svolalo na páteční třináctou hodinu speciální tiskovou konferenci. Nemá na ní chybět pochopitelně majitel Baníku Václav Brabec a také útočník Milan Baroš.

Osmatřicetiletý bývalý vítěz Ligy mistrů s Liverpoolem či několikanásobný reprezentant pravděpodobně oznámí konec hráčské kariéry. Barošovi navíc končí smlouva a vedení klubu žádné prodloužení nepotvrdilo, a tak se dá očekávat konec kariéry Milana Baroše.

Prodloužení smlouvy nenasvědčuje ani fakt, že Baroš po restartu ligy naskočil sice do sedmi zápasů, ale pokaždé jen na pár minut. Celkem jich bylo 79. V sobotu proti Liberci dokonce chyběl, údajně kvůli menšímu zranění.

V dubnu konec naznačil i sám Baroš. „Vím, že konec se blíží. Je to i s ohledem na moje zdraví. Tělo mi začíná říkat stop,“ citoval dřívější vyjádření Baroše denik.cz.

Kromě Liverpoolu si zahrál Premier League i za Aston Villu nebo Portsmouth, ve Francii za Lyon, v Turecku střílel za Galatasaray či Antalyaspor. V české lize působil kromě Baníku také po jedné sezoně v Liberci a Mladé Boleslavi.