Překvapil vás kolaps Dortmundu s Werderem? Podívejte se na pět největších obratů v historii Bundesligy

Prohra Borussie Dortmund s Werderem Brémy 3:2 ve 3. kole nově začaté sezóny 2022/23 byla vůbec první v historii nejvyšší německé soutěže, kdy tým, který v 89. minutě vedl o dva góly, nedokázal vyhrát.

4) 28. srpna 2010: Wolfsburg – Mohuč 3:4

Wolfsburg - Mohuč

Výkon Freiburgu se vyrovnal výkonu, kterého dosáhla Mohuč sedm let před tím. Wolfsburg Steva McClarena vypadal, že bude slavit tři body už po půl hodině hry – dva přesné zásahy Edina Džeka a jeden Diega tomu ostatně dávaly jasné představy.

Avšak, Mohuč udeřila na konci prvního a na začátku druhého poločasu a poté, co Tuchelovi svěřenci v osmapadesáté minutě definitivně vyrovnali, byli nakonec úplně všude. A pět minut před koncem nakonec rozhodl o zisku tří bodů Tuchelova celku střídající Adam Szalai.