Arsenal přetlačil AC Milán i díky Odegaardovi, prohru Galatasaraye s Laziem neodvrátili ani Mata a Mertens

OBSAHUJE VIDEO

Současnému lídrovi Premier League z londýnského Emirates Stadium se po Lyonu, jehož smázl poměrem 3:0, podařilo skolit také AC Milán, nad nímž vyzrál 21.

V Dubaji patřilo kanonýrům první dějství, během něhož rozvlnili síť za rumunským brankářem Tătărușanuem jak Odegaard, tak Nelson, jehož vybídl ke skórování Fábio Vieira.

Rossoneri už stačili pouze snížit, o což se postaral dvanáct minut před koncem Tomori po asistenci Tonaliho.

Arsenalu se následně podařilo ovládnout také pokutové kopy. Zatímco v barvách Artetova mužstva selhali pouze Smith, v dresu druhého týmu Serie A nebyli úspěšní Brahim Díaz a Krunič.

Prapor italských týmů pozvedlo alespoň Lazio Řím, kterému se podařilo přetlačit Galatasaray Istanbul 2:1 a to i přesto, že tým z věčného města prohrával již od čtvrté minuty, kdy se po Matově vybídnutí prosadil Yilmaz.

Po jedenácti minutách se však podařilo vyrovnat Felipe Andersonovi, kterému úspěšně asistoval kanonýr Immobile a rozhodnutí přinesl těsně po změně stran přesný zásah Luise Alberta.

Kouč Maurizio Sarri tak mohl být spokojen. V pátek pak půjdou Pedro, Romagnoli a spol. na další turecký celek Hatayspor, což je letošní nováček Süper Lig.

Úspěch si úterní den připsala také španělská Celta Vigo, které se podařilo skalpovat anglický Brentford 3:1.

Wissa se sice zapsal do střelecké listiny hned v první minutě jedna trefa Larsena a dvě branky produktivního veterána Aspase přiklonily misku vah na stranu momentálně sedmnáctého týmu LaLigy.