Semafor F:NL. Kolaps moravského dravce, varovné signály pro Jihlavu i famózní duel v Karviné

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA pádí ke svému závěru a čím dál víc se začíná krystalizovat, jak sezona dopadne. O víkendu bylo k vidění další zábavné kolo. Opačné emoce najdeme sice u pražských S, ale o těch to dnes nebude. Prim hrají celky z Moravy a Slezska.

Zelená – reklama na fotbal v Karviné

Karviná válí a vypadalo to, že v cestě za první ligou si pomůže i v domácím utkání proti Líšni. Domácí po brance Memiče dlouho vedli a zdálo se, že tři body jim nikdo nevezme.

Možná se našli i diváci, kterým se nechtělo čekat na konec a odešli dříve. A udělali obří chybu. V osmdesáté minutě totiž Líšeň díky Paškovi srovnala.

Euforie se ale vrátila, to když tři minuty před koncem hrálo štěstí ve prospěch domácích, kteří se díky vlastnímu gólu dostali do vedení. Nevydrželo ale dlouho, v nastavení totiž srovnal na konečných 2:2 hostující hrdina Pašek.

Byla to horská dráha emocí, která nakonec skončila smírem. Bod byl pro domácí asi spíše zklamáním, nicméně nestranný fanoušek musel být nadšený. Emoce, branky, drama. I to nabízí druhá liga!

Zdroj: MFK Karviná