Semafor F:NL: Spanilá jízda Táborska, hrdina Schánělec a jasná červená pro potápějící se Zbrojovku

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA má po čtvrtém hracím kole bezchybného lídra. Je jím Táborsko, které skolilo brněnskou Zbrojovku. Ta naopak tápe. Žezlo průměrnosti přebrala Vlašim, zatímco béčko Sparty musí uctívat Tomáše Schánělce.

Oranžová – Vlašim zatím remízovým králem

Loni měl tento status tým Chrudimi, v této sezoně se této role zdatně zhostila Vlašim. Čtyři zápasy, čtyři remízy, skóre 6:6.

Její zápasy ale nejsou nuda. Naopak, poslední dva nabídly pořádně drama. Jednou se mohla radovat Vlašim, o víkendu zase smutnila.

Ve třetím kole bylo k vidění divoké utkání ve Varnsdorfu, které skončilo remízou 3:3. Domácí už koukali po třech bodech, nicméně tři minuty před koncem srovnal Albert Labík, jeden z mnoha hostů ze Slavie.

O víkendu to zase dlouho vypadalo, že tři body zůstanou ve Vlašimi. A byly by bývaly nesmírně cenné, přijel totiž Vyškov. Jenže ten nakonec neodjel s prázdnou. Ve čtvrté minutě nastavení srovnala kometa sezony Idjessi Metsoko.