Dukla deklasovala Teplice a předskočila je v tabulce

Poslední domácí zápas ligového podzimu zakončila pražská Dukla na Julisce přesvědčivou výhrou. Svěřenci Luboše Kozla hostili Teplice, které deklasovali 4:0 a posunuli se zatím na deváté místo v tabulce Synot Ligy.

Ideální XI Ryana Giggse složená z bývalých spoluhráčů

Již počáteční minuty naznačily, že oba celky prahnou po výhře. Domácí měli již od počátku několik slibných šancí, ale skóre otevřel až ve čtyřicáté minutě bývalý hráč Teplic Čajič, který se po povedené souhře s Miloševičem prosadil a překonal brankáře Slavíka. Ten musel do konce půle lovit míč ještě jednou, když se prosadil z rohu Gorkšs.

Domácí vlétli do druhého poločasu jako uragán a teplické defenzivě bylo horko. Krmenčík hlavičkoval vedle, pokus Přikryla brankář Slavík ještě zvládl eliminovat, ale v 74. minutě ho již hostující hráč ze Sparty pokořil. V závěru utkání upravil na konečných 4:0 opět Lotyš Gorkšs.

15. kolo Synot ligy:

Dukla Praha - FK Teplice 4:0 (2:0)

Branky: 45. a 89. Gorkšs, 40. Čajič, 74. Přikryl. Rozhodčí: Houdek - Wilczek, Kubr. ŽK: Jeřábek, Jakub Mareš, Krmenčík - Krob. Diváci: 1132.

Dukla: F. Rada - Miloševič, Jeřábek, Gorkšs, Jurendič - Čajič, Považanec, Jakub Mareš (85. Preisler) - Berger, Krmenčík (71. Beauguel), Přikryl (83. Daniel Tetour). Trenér: Kozel.
Teplice: Slavík - Dressler, Lüftner, Matula, Krob - Ljevakovič - Hora (71. Kodeš), Breite, Vachoušek (82. Česlák), Fillo - Kapolongo (46. Vondrášek). Trenér: Vavruška.