Další skandál ve třetí lize. Rozhodčí "úřadoval" v Hodoníně

Další skandál ve třetí lize. Rozhodčí "úřadoval" v Hodoníně

Nedávno se ve velmi špatném světle předvedl rozhodčí Michal Paták, o několik dní později ho následoval další kolega. Téměř totožná situace, stejná liga a stejný výsledek.

V zíři reflektorů je díky rozhodčímu zápas MSFL mezi Hodonínem a rezervou Baníku Ostrava. Stav zápasu byl 0:0, blížil se konec první půle. Ta byla nastavena o šest minut, už to bylo první podezřelé znamení.

Když se nastavení chýlilo ke konci, jeden z hráčů Baníku se ve vápně soupeře snažil dostat k míči, nicméně zapackoval a spadl. Možná tam nějaký kontakt od domácího hráče byl, nicméně na penaltu to asi nebylo.

Sudí Ogrodník i tak písknul, k údivu všech. Je možné, že nebýt Patákova úletu z před několika dní, nikdo by si toho ani nevšiml. Nicméně podezřelost celého zápasu potvrdil i Ondřej Tůma na svém účtu na platformě X. "Kdo tvrdil, že Paták byla sólo akce, tak je totálně naivní, nebo v tom jede taky. Na asijských sázkových burzách byl podle dat tenhle zápas "highlight" - vysoké sázky na pozdní gól v prvním poločase. Co mi to jen připomíná," tázal se ve svém statusu řečnicky.

Je jasné, že zápas se bude i kvůli posledním událostem zkoumat. O tom, jak zákrok vypadal, se přesvědčete na vlastní oči.